Duşa telefonla girdi, hayatı karardı! Uygunsuz fotoğrafı ona çok pahalıya patladı

26 yaşındaki Muhammed Yiğit’in, sosyal medyada tanıştığı bir kadına gönderdiği uygunsuz fotoğraf sonrasında yaşadığı dram ortaya çıktı. İddiaya göre, Muhammed Yiğit, sanal ortamda tanıştığı sahte bir sevgili ve onun avukatı tarafından tehdit ve şantaj yoluyla 367 bin lirasını kaybetti.

Muhammed Yiğit, sohbet ilerledikçe kadının uygunsuz fotoğraflarını istediğini ve duşa gireceğini belirttiğinde, kadının telefonunu da duşa götürmesini istediğini açıkladı. Bu talebi kabul eden Yiğit, gönderdiği fotoğrafları hemen sildiğini söylese de, işlerin kontrolden çıktığını fark etti. Sanal sevgiliyle iş birliği yapan sahte avukat, Muhammed Yiğit’i tehdit ederek büyük miktarda para talep etti.

Yiğit, yaşadığı zor durumu “Şahsi resmimle şantaj yoluyla tehdit ettiler, korkuttular, kandım, korktum ihtiyaç kredisi çektim. Sadece yazışma, başka da hiçbir şey yok. Sohbetin sonunda kadın benden uygunsuz fotoğraflarımı istedi. Ben duşa gireceğim dedim. O anda bana telefonu da duşa götür dedi. Duşa götürdükten sonra işte o anda olan oldu zaten. Resimleri çektim attım ama hemen geri sildim. Sonra seni öldüreceğim, mahkemelerde süründüreceğim dedi” şeklinde anlattı.

Muhammed Yiğit, yaşadığı bu olayın ardından büyük bir maddi kayıp yaşadığını ve ailesiyle birlikte zor durumda kaldığını belirterek, yardım talebinde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x